Szkoła tenisa

W tenisie jak w tańcu – trzeba skończyć dobrą szkołę.

Pomimo, że bez opieki trenera można nauczyć się grać skutecznie, ba można nawet wygrywać amatorskie turnieje tenisowe, to ładnej gry najlepiej nauczyć się w szkole tenisa.

Prowadzimy szkołę dla dorosłych i dla dzieci. Dzieci uwielbiają zajęcia w naszym klubie, prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy potrafią zmotywować je do pracy. Efekty nauki widać bardzo szybko. Po kilku miesiącach uczniowie potrafią kontrolować lot piłki, więc stają się doskonałymi partnerami do rekreacyjnej gry ze swoimi rodzicami.

Szkoła tenisa Warszawa w Klubie Wilga

Zajęcia odbywają się przeważnie w grupach czteroosobowych raz lub dwa razy w tygodniu. Dzieci są dobierane w grupy w zależności od stopnia umiejętności, co pozwala im nawiązać prawdziwą rywalizacje między sobą.

Cennik zajęć dostępny jest bezpośrednio u naszych trenerów :

Krzysztof Olszański +48608302188

Magda Sawicka +48608032909

Wszystkie osoby, które wchodzą na korty tenisowe zobowiązane są do zmiany obuwia na sportowe z gładką podeszwą przystosowane do gry na nawierzchniach dywanowych (no marking)