Centrum testowe Babolat

Centrum testowe Babolat

Centrum testowe Babolat

W naszym klubie dostępne są rakiety do testowania firmy Babolat.

W naszej ofercie posiadamy cztery najnowsze modele rakiet, dzięki którym będziecie mogli Państwo dobrać najlepszą rakietę do swojego stylu gry. W połączeniu z doskonałej jakości kortami, pozwala to na rzetelne przetestowanie w grze wybranych modeli, a następnie dokonać racjonalnego wyboru. Oczywiście wybrane modele rakiet można natychmiast kupić w sklepie na terenie klubu. Zapraszamy.

Dostępne modele rakiet w naszym klubie tenisowym :

  • Pure Strike (270g, 285g, 300g)
  • Pure Aero (270g, 285g, 300g)
  • Pure Drive (270g, 285g, 300g)
  • Evo (270g, 285g, 300g)

W naszym Klubie Tenisowym naciągamy również rakiety najwyższej klasy maszyną firmy Babolat Sensor Expert, która używana jest do naciągania rakiet na największych turniejach światowych.