Sauna

 

Sauna w klubie tenisowym Wilga Warszawa RadośćPo intensywnej grze w tenisa lub w squasha polecamy wizyte w saunie. Kabina sauny wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanego kanadyjskiego drewna cedrowego, wyposazona w nowoczesny piec z elektronicznym sterownikiem, zapewniajacy uzyskanie wymaganych parametrów powietrza w kabinie.

Sauna sucha (finska)

Kapiel w suchym powietrzu o wilgotnosci wzglednej powietrza w zakresie od 5% do 13% i temperaturze od 60°C do 100°C daje uczucie odprezenia i wypoczynku, uodparnia organizm i pomaga usunac toksyny.

 

.

 

Galeria Klubu Tenisowego Wilga

O klubie

Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Godziny pracy

Od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8:00 - 22:00.

 Po potwierdzeniu w recepcji do godziny 23:00.

Po indywidualnym uzgodnieniu z trenerem
od 6:00 rano.

Nie pracujemy w: Nowy Rok, Wielką Niedzielę, Wielki Poniedziałek, 1 Listopada, 25-26 Grudnia.

Adres i kontakt

Klub Tenisowy Wilga

ul. Wilgi 71,
Warszawa Radość

tel. +48 22 615-63-72

tel. kom. 601-871-483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony