Nasze korty

Nasze korty tenisowe

Nasze korty tenisoweKlub Tenisowy WILGA dysponuje czterema pełnowymiarowymi kortami tenisowymi.

Korty tenisowe w hali

Posiadają nawierzchnie ze szwedzkiej wykładziny dywanowej Boltex. Położona jest ona na bitumicznym podłożu, dzięki czemu udało się pogodzić dwie sprzeczne cechy nawierchni tenisowych. Korty są szybkie, a ryzyko kontuzji zostało zmnieszone do minimum. Dzięki zastosowaniu przeszkleniom w dachu istnieje możliwość gry przy świetle dziennym. Dodatkowo korty są wyposażone w oświetlenie halogenowe dobrane przez specjalisów firmy Phillips. Konstrukcja hali, jej izolacja cieplna i ogrzewanie gwarantują komfortową grę nawet przy mrozie przekraczającym -20 C. Wysokość hali wynosi 10 m.

Korty tenisowe zewnętrzne

Są pokryte nawierzchnią z syntetycznej trawy. Wysokość trawy została tak dobrana aby odczucia gry były zbliżone do gry na nawierzchni z mączki ceglanej. Kort jest raczej wolny i umożliwia poślizg przy dobieganiu do piłki. Korty są wyposażone w sztuczne oświetlenie, więc możliwa jest gra po zmroku.

Galeria Klubu Tenisowego Wilga

O klubie

Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Godziny pracy

Od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8:00 - 22:00.

 Po potwierdzeniu w recepcji do godziny 23:00.

Po indywidualnym uzgodnieniu z trenerem
od 6:00 rano.

Nie pracujemy w: Nowy Rok, Wielką Niedzielę, Wielki Poniedziałek, 1 Listopada, 25-26 Grudnia.

Adres i kontakt

Klub Tenisowy Wilga

ul. Wilgi 71,
Warszawa Radość

tel. +48 22 615-63-72

tel. kom. 601-871-483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony